רשלנות רפואית וחקירות ביטוח

מה יותר חשוב מהבריאות שלנו? רובנו נעשה הכול בשביל הבריאות שלנו ושל בני המשפחה שלנו. כאשר אנחנו מתמודדים עם בעיה רפואית אנחנו פונים באמונה שלמה וביטחון לרופאים בשביל שהם יעניקו לנו טיפול ומזור. יש מקרים בהם הרופאים המטפלים בנו לוקים בתפקידים ומבצעים מעשים רשלנים. בניגוד לטעויות של רובנו בעבודה שניתן להפוך או לתקן אותן כאשר רופאים טועים או עובדים בצורה רשלנית ההשלכות יכולות להיות הרות גורל ולהווה את ההבדל בין חיים ומוות. ההחלטה לתבוע את הצוות הרפואי שטיפל בנו ברשלנות יכולה לכלול גם חקירות של הביטוח הרפואי שלנו ושל הרופאים עצמם ועלינו לקחת זאת בחשבון.

עורך דין רשלנות רפואית וסיוע שהוא יכול להעניק לנו בחקירות ביטוח
במקרה בו החלטנו לתבוע רופא או צוות רפואי שטיפל בנו באופן רשלני שגרם לנו נזק אנחנו זקוקים לשירותים של עורך דין שמתמחה בתחום דיני נזקים ובתחום הספציפי של רשלנות רפואית. עורך דין רשלנות רפואית יוכל להעניק לנו שירות מעולה ואיכותי מאוד שיספק לנו הגנה משפטית מלאה. ללא עורך דין מומחה יהיה לנו קשה מאוד להוכיח את הטענות המשפטיות שלנו. בכל תביעה וגם בתביעה בתחום הרפואי עלינו לפנות לעורך דין מומחה בשביל שנקבל ייעוץ נאות מול מי שאנחנו תובעים וגם מול חברת הביטוח שלו שיש לה עורכי דין משלה.

למה חשוב לנו להילחם על הזכויות הרפואיות שלנו?
למה בעצם חשוב שנלחם על הזכויות הרפואיות שלנו ולא נוותר עליהן? הזכויות הרפואיות שלנו הן הזכויות שלנו אודות החיים שלנו ואודות זכות הקיום שלנו. כאשר אנחנו מוותרים על הזכויות הרפואיות שלנו לקבל טיפול רפואי הולם וטוב אנחנו מוותרים על צלם האנוש שלנו. לכל אדם מגיע לקבל טיפול רפואי איכותי. במקרה בו אנחנו חשים שהרופאים שטיפלו בנו עשו זאת באופן לא מכבד או באופן שגרם לנו נזק משמעותי אנחנו לא צריכים לוותר להם. עלינו לעמוד על הזכויות שלנו ועל הזכות הבסיסית שלנו לקבל טיפול רפואי מעולה שגם יכבד את האנושיות שלנו ואת הצרכים שלנו כבני אדם.

 

 

דילוג לתוכן